MECZ
17.10.18 | 1. runda | Gijs Brouwer | Florian Lakat | 4-2, - krecz | France F22 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gijs Brouwer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Florian Lakat | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-1 | Florian Lakat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gijs Brouwer | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Gijs Brouwer | 2-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Gijs Brouwer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Florian Lakat | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gijs Brouwer vs. Florian Lakat - Wzajemne mecze
17.10.18 | 1. runda | Gijs Brouwer | Florian Lakat | 4-2, Florian Lakat - krecz | szczegóły meczu | France F22 | halowa |
Gijs Brouwer form & Florian Lakat form
Gijs Brouwer - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Radu Albot | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
11.02.24 Klasyf. | vs. David Goffin | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Federico Gaio | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. David Goffin | 6-72, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Tomas Machac | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Hugo Gaston | 6-1, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 7-67, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Radu Albot | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Florian Lakat - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
10.01.20 2. runda | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 Klasyf. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.19 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
18.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |