MECZ
31.07.19 | 1. runda | Gibril Diarra | Adam Jones | 6-0, 7-5 | M25 Dublin | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Gibril Diarra | Adam Jones | |
1. podanie % | 33/50 (66%) | 24/60 (40%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/33 (67%) | 14/24 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/60 (60%) | 20/50 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 7 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gibril Diarra | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Adam Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gibril Diarra | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-0 | Adam Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gibril Diarra | 4-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Gibril Diarra | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Adam Jones | |
0-0 | ||
Gibril Diarra | 1-1 | |
1-2 | Adam Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Gibril Diarra | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Adam Jones | |
Gibril Diarra | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Adam Jones | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Gibril Diarra | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Adam Jones | |
Gibril Diarra | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-5 | Adam Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
08.05.98, 25 lat
15388 $
08.05.98, 25 lat
15388 $
Gibril Diarra vs. Adam Jones - Wzajemne mecze
31.07.19 | 1. runda | Gibril Diarra | Adam Jones | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | M25 Dublin | dywanowa |
31.07.19 | 1. runda | Gibril Diarra | Adam Jones | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |
Gibril Diarra form & Adam Jones form
Gibril Diarra - ostatnie mecze
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 0-0, - Gibril Diarra - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Pietro Rondoni | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Karlo Krolo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Kaiwei Wang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Costin Paval | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-71, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.19 1. runda | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Aldin Setkic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Matyas Cerny | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Alessandro Petrone | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Alessandro Petrone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bydgoszcz - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-62, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Deni Zmak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Markus Wunder | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu |
Adam Jones - ostatnie mecze
M25 Naples - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marko Stakusic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Alexander Frusina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Patrick Foley | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. James Beaven | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Luke Simkiss | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Frederik Brindoepke | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Alberto Lim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Renlong Pang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. George Houghton | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Karim Ibrahim | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. David Bakonyi | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Ali Habib | 5-7, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kyran Magimay | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Phoenix Weir | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 0-1, - Adam Jones - krecz | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Blake Kasday | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |