INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gianni Mina vs. Rudolf Molleker - Wzajemne mecze
16.05.17 | 1. runda | Gianni Mina | Rudolf Molleker | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Italy F13 | ceglana |
Gianni Mina form & Rudolf Molleker form
Gianni Mina - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
19.07.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.20 Ćwierćfinał | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.20 2. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Nevers - halowa | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Troyes - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
France F16 - twarda | ||||
05.09.18 2. runda | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F15 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Le Gosier - twarda | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Rudolf Molleker - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 3-5, - Rudolf Molleker - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Jan Choinski | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Martin Klizan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Marko Maksimovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Antoine Bellier | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alibek Kachmazov | 7-5, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Dominic Stricker | 6-72, 4-1, Dominic Stricker - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Daniel Masur | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |