MECZ
20.07.19 | 1. runda klasyf. | Gian Marco Moroni | Luca Margaroli | 6-3, 6-4 | Gstaad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gian Marco Moroni | Luca Margaroli | |
1. podanie % | 39/59 (66%) | 37/55 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/39 (72%) | 28/37 (76%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/20 (80%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 2/6 (33%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/55 (38%) | 15/59 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gian Marco Moroni vs. Luca Margaroli - Wzajemne mecze
20.07.19 | 1. runda klasyf. | Gian Marco Moroni | Luca Margaroli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Gstaad | ceglana |
Gian Marco Moroni form & Luca Margaroli form
Gian Marco Moroni - ostatnie mecze
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Debru | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Stijn Slump | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-1, Gian Marco Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jay Clarke | 6-1, 6-72, 0-3, - Gian Marco Moroni - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 Finał | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Pietro Marino | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Robert Strombachs | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Toby Martin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nick Chappell | 6-4, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Stijn Slump | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
01.09.23 Półfinał | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 Ćwierćfinał | vs. Michiel De Krom | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 0-4, - Gian Marco Moroni - krecz | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Franco Agamenone | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Castagnola | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rovereto Challenger - halowa | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 6-4, 3-6, 0-4, - Gian Marco Moroni - krecz | szczegóły meczu |
Luca Margaroli - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Rafael Matos | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Gian Gruenig | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Te - twarda | ||||
31.12.19 1. runda | vs. Reece Falck | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
20.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Recanati Challenger - twarda | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Samuele Ramazzotti | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang Challenger - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Andrew Harris | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tak Khunn Wang | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marburg Challenger - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |