Gian Luca Tanner vs. Bjorn Nareyka 10.03.2020

Gian Luca Tanner vs. Bjorn Nareyka 10.03.2020 - M15 Heraklion - porównanie

MECZ

10.03.20Klasyf.Gian Luca Tanner Bjorn Nareyka 6-3, 6-1 Greece M15 Heraklion twarda

STATYSTYKA MECZU

6-1

Gian Luca Tanner
Szwajcaria








Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
21.12.99, 20 lat







Bjorn Nareyka
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Gian Luca Tanner vs. Bjorn Nareyka - Wzajemne mecze

10.03.20Klasyf.Gian Luca TannerBjorn Nareyka6-3, 6-1 szczegóły meczuGreece M15 Heraklion twarda

Gian Luca Tanner - ostatnie mecze

Greece M15 Heraklion - twarda
12.03.20
2. runda
vs. Bogdan Bobrov1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.03.20
1. runda
vs. Cayetano March6-4, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
Klasyf.
vs. Bjorn Nareyka6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Dimitrios Choumis6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Rafael Giotis6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
18.02.20
1. runda
vs. Nicholas David Ionel5-7, 6-4, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
10.02.20
2. runda klasyf.
vs. Matteo Gigante6-4, 0-6, 11-13 porażkaszczegóły meczu
09.02.20
1. runda klasyf.
vs. Stefan Cizelj-Zivkovic6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Switzerland M15 Horgen - ceglana
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Brian Bencic2-6, 6-2, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Switzerland M25 Schlieren - ceglana
21.08.19
1. runda
vs. Alexander Erler4-6, 6-2, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Switzerland M25 Oberentfelden - dywanowa
04.02.19
1. runda klasyf.
vs. David Pichler3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu

Bjorn Nareyka - ostatnie mecze

Greece M15 Heraklion - twarda
10.03.20
Klasyf.
vs. Gian Luca Tanner3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Simon Beaupain6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Stephanos Schinas6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Andrea Del Federico6-4, 2-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Monastir - twarda
19.01.20
1. runda klasyf.
vs. Michal Mikula- Bjorn Nareyka - nieobecny(a)/(i) porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Cairo - ceglana
09.12.19
2. runda klasyf.
vs. Andrea Del Federico6-4, 1-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Cairo - ceglana
02.12.19
2. runda klasyf.
vs. Joao Marcos Nusdeo4-6, 7-63, 6-10 porażkaszczegóły meczu
01.12.19
1. runda klasyf.
vs. Omar El-Moslemany6-0, 0-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
23.09.19
2. runda klasyf.
vs. Luka Pavlovic3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
22.09.19
1. runda klasyf.
vs. Jett Cole6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
16.09.19
2. runda klasyf.
vs. Andrea Fiorentini2-6, 6-1, 2-10 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
09.09.19
Klasyf.
vs. Gregorio Cordonnier4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
08.09.19
2. runda klasyf.
vs. Ying Hou6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
04.09.19
1. runda
vs. Kenneth Raisma1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Belgium M15 Lambermont - ceglana
20.08.19
Klasyf.
vs. Gabriel Petit2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Ethan Gaubert2-6, 6-3, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland M15 Oldenzaal - ceglana
12.08.19
1. runda klasyf.
vs. Mats Hermans3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden M15 Ystad - ceglana
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Olle Wallin6-75, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Morocco M15 Agadir - ceglana
29.07.19
Klasyf.
vs. Giovanni Rizzuti6-3, 4-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. Glenn Smits6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria M15 Wels - ceglana
24.07.19
1. runda
vs. Ronald Slobodchikov4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Austria M15 Kramsach - ceglana
15.07.19
1. runda klasyf.
vs. Edward Hubner5-7, 6-4, 9-11 porażkaszczegóły meczu
Austria M15 Telfs - ceglana
08.07.19
1. runda klasyf.
vs. Matyas Fuele6-4, 1-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
14.05.19
Klasyf.
vs. Mislav Bosnjak1-6, 6-4, 7-10 porażkaszczegóły meczu
13.05.19
1. runda klasyf.
vs. Anze Arh6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
13.03.19
1. runda
vs. Enrico Dalla Valle4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
04.03.19
1. runda klasyf.
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda4-6, 0-3, - Bjorn Nareyka - kreczporażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
28.01.19
1. runda klasyf.
vs. Olexiy Kolisnyk6-74, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
21.01.19
1. runda klasyf.
vs. Anze Arh6-2, 1-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Turkey Turkey F38 - ceglana
25.11.18
2. runda klasyf.
vs. Plamen Milushev0-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
<