MECZ
09.08.16 | 1. runda | George Tsivadze | Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | Georgia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
George Tsivadze | Nikoloz Davlianidze | |
1. podanie % | 28/51 (55%) | 31/47 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 13/31 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 8/16 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/47 (55%) | 19/51 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gruzja
01.01.00, 24 lat
01.01.00, 24 lat
George Tsivadze vs. Nikoloz Davlianidze - Wzajemne mecze
17.10.22 | 2. runda klasyf. | George Tsivadze | Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
09.08.16 | 1. runda | George Tsivadze | Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Georgia F3 | ceglana |
George Tsivadze form & Nikoloz Davlianidze form
George Tsivadze - ostatnie mecze
M15 Telavi - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Nikoloz Davlianidze - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Jesse De Jager | 6-74, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lance Amaury Lage Castelan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Savva Polukhin | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Emiliano Maggioli | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Gillian Osmont | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 1-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Mania | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.10.21 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Adham Al Ramlawi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Keenan Mayo | 7-67, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rustam Akmataliev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
07.03.20 | vs. Daniil Glinka | 0-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. David Poljak | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Florent Diep | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |