MECZ
21.08.19 | 1. runda | George Tsivadze | Francesco Bessire | 6-1, 6-3 | M15 Minsk | twarda |
STATYSTYKA MECZU
George Tsivadze | Francesco Bessire | |
1. podanie % | 36/49 (73%) | 26/47 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/36 (72%) | 14/26 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/47 (55%) | 16/49 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Double foul | 1 | 9 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
George Tsivadze | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Francesco Bessire | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
George Tsivadze | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Francesco Bessire | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
George Tsivadze | 4-0 | |
0-0, 15-15 | ||
5-0 | Francesco Bessire | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
George Tsivadze | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Francesco Bessire | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
George Tsivadze | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Francesco Bessire | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
George Tsivadze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
3-1 | Francesco Bessire | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
George Tsivadze | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-3 | Francesco Bessire | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
George Tsivadze | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Francesco Bessire | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
21.02.94, 30 lat
12000 $
21.02.94, 30 lat
12000 $
George Tsivadze vs. Francesco Bessire - Wzajemne mecze
21.08.19 | 1. runda | George Tsivadze | Francesco Bessire | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Minsk | twarda |
George Tsivadze form & Francesco Bessire form
George Tsivadze - ostatnie mecze
M15 Telavi - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Francesco Bessire - ostatnie mecze
M15 Perugia - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Piombino - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. William Griffith | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Artem Smirnov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Agadir - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Adam Moundir | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Adnaoui | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Filippo Bettini | 7-62, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Reggio - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Accra - twarda | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Andre Gaspar Murta | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Constantin Schmitz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gibril Diarra | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Anning - ceglana | ||||
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Hu Liu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.19 Klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Anning - ceglana | ||||
07.01.19 Klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Anning - ceglana | ||||
31.12.18 Klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 7-68, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.12.18 1. runda klasyf. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Denys Klok | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |