MECZ
12.07.17 | 1. runda | George Tsivadze | Bartosz Wojnar | 6-3, 6-2 | Georgia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
George Tsivadze | Bartosz Wojnar | |
1. podanie % | 41/63 (65%) | 34/67 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/41 (76%) | 20/34 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 13/33 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/67 (51%) | 22/63 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/130 (58%) | 55/130 (42%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
26.09.93, 30 lat
13018 $
26.09.93, 30 lat
13018 $
George Tsivadze vs. Bartosz Wojnar - Wzajemne mecze
12.07.17 | 1. runda | George Tsivadze | Bartosz Wojnar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Georgia F2 | ceglana |
02.08.16 | 1. runda | George Tsivadze | Bartosz Wojnar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Georgia F2 | ceglana |
George Tsivadze form & Bartosz Wojnar form
George Tsivadze - ostatnie mecze
M15 Telavi - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Bartosz Wojnar - ostatnie mecze
M15 Lodz - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Piotr Sowinski | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Michal Mikula | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Indrek Soome | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
20.08.20 1. runda | vs. Michal Mikula | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Jan Zielinski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Dennis Katzenwadel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Omar El-Moslemany | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Alessandro Petrone | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Valentin Ivanov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Temov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dusan Obradovic | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Agadir - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Adnaoui | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mustapha Benmira | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 3-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. David Enfedaque Manogue | 6-2, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Quesada Perez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |