MECZ
24.04.17 | 1. runda | George Tsivadze | Adil Karimov | 6-0, 6-2 | Kazakhstan F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
George Tsivadze | Adil Karimov | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 21/48 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/23 (87%) | 11/21 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 7/27 (26%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/48 (63%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/87 (68%) | 28/87 (32%) |
Double foul | 3 | 10 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
30.05.01, 22 lat
30.05.01, 22 lat
George Tsivadze vs. Adil Karimov - Wzajemne mecze
24.04.17 | 1. runda | George Tsivadze | Adil Karimov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Kazakhstan F5 | ceglana |
George Tsivadze form & Adil Karimov form
George Tsivadze - ostatnie mecze
M15 Telavi - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Adil Karimov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Fernando Zuniga Cantillana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Farzin Danny Amiri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Santiago De La Fuente | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stanko Lazic | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Jake Delaney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dzianis Zharyn | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 Klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Viacheslav Yulik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Vadym Ursu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Bekzod Makhamadjanov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Rodion Pak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Islom Anvarkhodjaev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |