MECZ
10.03.18 | 1. runda klasyf. | George Loffhagen | Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 6-3 | Spain F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
George Loffhagen vs. Grigoriy Korobeynikov - Wzajemne mecze
10.03.18 | 1. runda klasyf. | George Loffhagen | Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F6 | ceglana |
George Loffhagen form & Grigoriy Korobeynikov form
George Loffhagen - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Henrique Rocha | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Rigele Te | 7-5, 4-1, Rigele Te - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Henry Searle | 4-3, - George Loffhagen - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Paul Jubb | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Johannes Seeman | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Oliver Tarvet | 6-4, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Patrick Brady | 6-2, 7-613 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
05.08.23 Finał | vs. Luke Simkiss | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. George Houghton | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Toby Samuel | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Devin Badenhorst | 6-2, 6-78, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Finn Bass | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Holger Rune | 6-74, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Luca Van Assche | 6-2, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - trawiasta | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Dominik Koepfer | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Juncheng Shang | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Otto Virtanen | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-76, - George Loffhagen - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
27.05.23 Finał | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Półfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Jules Marie | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
07.05.23 Finał | vs. Jules Marie | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.05.23 Półfinał | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Daniil Glinka | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |