MECZ
28.08.17 | 1. runda klasyf. | George Davies | Pablo Llamas Ruiz | 7-64, 4-6, 6-4 | Portugal F18 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
25.04.95, 28 lat
25.04.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
George Davies vs. Pablo Llamas Ruiz - Wzajemne mecze
28.08.17 | 1. runda klasyf. | George Davies | Pablo Llamas Ruiz | 7-64, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Portugal F18 | twarda |
George Davies form & Pablo Llamas Ruiz form
George Davies - ostatnie mecze
M25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
05.09.21 2. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
23.08.21 Klasyf. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.20 2. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.20 2. runda klasyf. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.20 2. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
22.09.20 2. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | szczegóły meczu |
Pablo Llamas Ruiz - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - krecz | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
11.02.24 Klasyf. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |