Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
17.02.99, 25 lat
17.02.99, 25 lat
George Botezan vs. Omer Katz - Wzajemne mecze
13.03.17 | Klasyf. | George Botezan | Omer Katz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F1 | twarda |
07.12.15 | Klasyf. | George Botezan | Omer Katz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F18 | twarda |
George Botezan form & Omer Katz form
George Botezan - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Cemal Kaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yannick Penkner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yassine El Kansouli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Ondrej Horak | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.21 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Martin Benes | 6-74, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Nikola Slavic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denys Klok | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-60, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Calin Manda | 4-1, Calin Manda - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
20.04.21 Klasyf. | vs. Tim Heger | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Andrija Jevtic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pune - twarda | ||||
22.03.21 Klasyf. | vs. Paras Dahiya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anurag Nenwani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.21 2. runda klasyf. | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Anif - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wetzlar - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Andrea Bolla | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Joshua Paris | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Omer Katz - ostatnie mecze
Israel F15 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Franco Ribero | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Ezer | 4-6, 2-0, Benjamin Ezer - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 Klasyf. | vs. Yannai Barkai | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. James Allemby | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Yankel Zemel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Maciej Nowak | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.17 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Nugent | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Ido Zonder | 6-75, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 2-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
13.03.17 Klasyf. | vs. George Botezan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 7-5, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Idan Harel Gross | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda | vs. Bernardo Saraiva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
28.11.16 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Ofek Shaaf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.16 1. runda | vs. Nicholas Alexander Reyes | 6-4, 3-0, Nicholas Alexander Reyes - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |