MECZ
12.12.17 | 1. runda | Roberto Cid Subervi | Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-2 | Dominican Republic | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Roberto Cid Subervi | Genaro Alberto Olivieri | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 21/44 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/25 (60%) | 11/21 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 6/23 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/44 (61%) | 16/43 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/87 (62%) | 33/87 (38%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Roberto Cid Subervi vs. Genaro Alberto Olivieri - Wzajemne mecze
22.07.21 | 2. runda | Genaro Alberto Olivieri | Roberto Cid Subervi | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | Cary Challenger | twarda |
12.12.17 | 1. runda | Roberto Cid Subervi | Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Dominican Republic | twarda |
Roberto Cid Subervi form & Genaro Alberto Olivieri form
Roberto Cid Subervi - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
28.01.24 Półfinał | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Finał | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Półfinał | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
11.11.23 2. runda | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Genaro Alberto Olivieri - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
13.08.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Finał | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |