MECZ
19.02.19 | 1. runda | Genaro Alberto Olivieri | Pavel Shumeiko | 6-4, 6-2 | M15 Vale | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Genaro Alberto Olivieri | Pavel Shumeiko | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 32/58 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 22/32 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/58 (47%) | 16/54 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Genaro Alberto Olivieri | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Pavel Shumeiko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
11.10.00, 23 lat
11.10.00, 23 lat
Genaro Alberto Olivieri vs. Pavel Shumeiko - Wzajemne mecze
19.02.19 | 1. runda | Genaro Alberto Olivieri | Pavel Shumeiko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Vale | twarda |
Genaro Alberto Olivieri form & Pavel Shumeiko form
Genaro Alberto Olivieri - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
13.08.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Finał | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Troyes Challenger - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu |
Pavel Shumeiko - ostatnie mecze
M15 Trnava - halowa | ||||
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 2. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
01.09.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |