MECZ
20.09.19 | Ćwierćfinał | Genaro Alberto Olivieri | Bastian Malla | 6-4, 6-3 | M15 Buenos | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Genaro Alberto Olivieri | Bastian Malla | |
1. podanie % | 31/54 (57%) | 37/51 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/31 (77%) | 20/37 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/23 (52%) | 6/14 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/51 (49%) | 18/54 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Bastian Malla | |
0-0, 0-15 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-2 | Bastian Malla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-2 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Genaro Alberto Olivieri vs. Bastian Malla - Wzajemne mecze
14.11.19 | 2. runda | Bastian Malla | Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Orlando | ceglana |
20.09.19 | Ćwierćfinał | Genaro Alberto Olivieri | Bastian Malla | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Buenos | ceglana |
22.11.18 | Ćwierćfinał | Bastian Malla | Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | Chile F2 | ceglana |
12.10.18 | Ćwierćfinał | Bastian Malla | Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Peru F3 | ceglana |
Genaro Alberto Olivieri form & Bastian Malla form
Genaro Alberto Olivieri - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Troyes Challenger - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu |
Bastian Malla - ostatnie mecze
M15 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 7-66, 3-4, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Gerard Planelles Ripoll | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Lorenzo Sciahbasi | 7-5, 6-73, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Luciano Carraro | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Guayaquil - ceglana | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-75, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portoviejo - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Concepcion 2 - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Cristian Rodriguez | 5-7, 6-2, 2-0, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
07.03.22 Klasyf. | vs. Facundo Juarez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Michel Vernier | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Cezar Cretu | 6-6, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Bogdan Borza | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.21 Finał | vs. Cezar Cretu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.21 Półfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.21 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-77, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.21 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Sergey Fomin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Edoardo Zanada | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Timo Stodder | 4-6, 6-3, 0-3, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Stefano Battaglino | 6-73, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Savva Polukhin | 6-3, 6-72, 0-2, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
12.09.21 Finał | vs. Mariano Navone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.21 Półfinał | vs. Oleksandr Ovcharenko | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Savriyan Danilov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |