MECZ
03.02.20 | 2. runda klasyf. | Gaston Erhardt | Michael Zhu | 6-3, 6-4 | M25 Lima | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gaston Erhardt | Michael Zhu | |
1. podanie % | 31/40 (78%) | 20/28 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/31 (55%) | 9/20 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 0/9 (0%) | 6/7 (86%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 12/27 (44%) | 23/40 (58%) |
Zdobyte punkty – razem | 29/67 (43%) | 38/67 (57%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
18.09.98, 25 lat
18.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gaston Erhardt vs. Michael Zhu - Wzajemne mecze
10.02.20 | Klasyf. | Michael Zhu | Gaston Erhardt | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Lima | ceglana |
03.02.20 | 2. runda klasyf. | Gaston Erhardt | Michael Zhu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Lima | ceglana |
Gaston Erhardt form & Michael Zhu form
Gaston Erhardt - ostatnie mecze
M25 Jablonec - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.20 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
25.02.20 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Junin - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santiago - ceglana | ||||
02.10.19 Klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Lambare - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |
Michael Zhu - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.12.23 Półfinał | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.23 2. runda | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |