MECZ
25.10.20 | 2. runda klasyf. | Gabriel Roveri Sidney | Oscar Weightman | 6-2, 4-1, - krecz | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Brazylia
27.04.97, 26 lat
26639 $
27.04.97, 26 lat
26639 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gabriel Roveri Sidney vs. Oscar Weightman - Wzajemne mecze
25.10.20 | 2. runda klasyf. | Gabriel Roveri Sidney | Oscar Weightman | 6-2, 4-1, Oscar Weightman - krecz | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Gabriel Roveri Sidney form & Oscar Weightman form
Gabriel Roveri Sidney - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Jose Statham | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Loaiza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Oscar Weightman - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. John Sperle | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Toby Samuel | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Matteo Covato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Henry Searle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. William Jansen | 4-6, 4-2, William Jansen - krecz | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Daniel Little | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Daniel Little | 2-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Billy Harris | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Patrick Brady | 6-76, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Alex Martinez | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 0-3, - Oscar Weightman - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
25.04.23 1. runda | vs. August Holmgren | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Daniel Little | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-74, 1-4, - Oscar Weightman - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. John Echeverria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Edan Leshem | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. William Jansen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Herzlia - twarda | ||||
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Jacob Brumm | Jacob Brumm - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |