MECZ
12.06.17 | 1. runda klasyf. | Gabriel Roveri Sidney | Goran Radanovic | 3-6, 6-3, 6-4 | Romania F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Brazylia
27.04.97, 26 lat
26639 $
27.04.97, 26 lat
26639 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
10.10.95, 28 lat
10.10.95, 28 lat
Gabriel Roveri Sidney vs. Goran Radanovic - Wzajemne mecze
12.06.17 | 1. runda klasyf. | Gabriel Roveri Sidney | Goran Radanovic | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Romania F3 | ceglana |
Gabriel Roveri Sidney form & Goran Radanovic form
Gabriel Roveri Sidney - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Jose Statham | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Loaiza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Goran Radanovic - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Colin Van Beem | 6-3, 6-70, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 7-64, 4-6, 0-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Strahinja Pjeranovic | 6-0, 3-0, Strahinja Pjeranovic - krecz | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Matija Pecotic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Vit Kopriva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Marcell Bartakovics | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Neagu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 4-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Sven Lah | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ivan Randjelovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Thomas Holzmann | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Hungary F5 - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Pedja Krstin | 3-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Tim Alexander Ruetzel | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Eduard Guell Bartrina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F1 - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F4 - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Pere Riba | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 | vs. Nazar Khrustalev | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Croatia F11 - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Paul Woerner | 6-0, 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F8 - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Kerim Subasic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.16 2. runda klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
10.09.16 1. runda klasyf. | vs. Filip Veger | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F6 - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Jovan Macic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu |