MECZ
24.06.20 | 1. runda | Gabriel Petit | Maxime Cressy | 7-63, 1-6, 10-8 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-2 | Maxime Cressy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Gabriel Petit | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Maxime Cressy | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Gabriel Petit | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Maxime Cressy | |
0-0 | ||
Gabriel Petit | 4-4 | |
0-0, 0-30 | ||
4-5 | Maxime Cressy | |
0-0 | ||
Gabriel Petit | 5-5 | |
5-6 | Maxime Cressy | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Gabriel Petit | (0) | |
0-0 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Maxime Cressy | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriel Petit | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Maxime Cressy | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Petit | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
1-3 | Maxime Cressy | |
0-0 | ||
Gabriel Petit | 1-4 | |
0-0, 0-30 | ||
1-5 | Maxime Cressy | |
0-0 | ||
1-6 |
3 | ||
Gabriel Petit | 0-0 | |
1-4 | Maxime Cressy | |
Gabriel Petit | 2-4 | |
4-4 | Maxime Cressy | |
Gabriel Petit | 5-4 | |
6-5 | Maxime Cressy | |
Gabriel Petit | 7-5 | |
7-6 | Maxime Cressy | |
Gabriel Petit | 8-6 | |
9-7 | Maxime Cressy | |
Gabriel Petit | 9-8 | |
10-8 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriel Petit vs. Maxime Cressy - Wzajemne mecze
24.06.20 | 1. runda | Gabriel Petit | Maxime Cressy | 7-63, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
17.09.19 | 2. runda | Gabriel Petit | Maxime Cressy | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | Columbus Challenger | halowa |
Gabriel Petit form & Maxime Cressy form
Gabriel Petit - ostatnie mecze
M25 Grasse - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Michal Dembek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Michal Novansky | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Andrew Paulson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.21 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.21 Ćwierćfinał | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.21 2. runda | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.02.21 1. runda | vs. Jean Thirouin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Oliver Crawford | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 2. runda | vs. Petros Tsitsipas | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.09.20 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.20 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Jules Okala | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Skander Mansouri | 3-6, 4-5 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Maxime Cressy | 7-63, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |
Maxime Cressy - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. David Goffin | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-78 | szczegóły meczu | |
11.02.24 Klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Martin Damm | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Christopher O'Connell | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 2-6, 6-1, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Damm | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Tomas Machac | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
17.09.23 Finał | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-0, Benjamin Bonzi - krecz | szczegóły meczu |