MECZ
08.07.20 | 1. runda | Gabriel Petit | Louis Tessa | 6-3, 2-6, 10-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriel Petit vs. Louis Tessa - Wzajemne mecze
08.07.20 | 1. runda | Gabriel Petit | Louis Tessa | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Gabriel Petit form & Louis Tessa form
Gabriel Petit - ostatnie mecze
M25 Grasse - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Michal Dembek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Michal Novansky | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Andrew Paulson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.21 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.21 Ćwierćfinał | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.21 2. runda | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.02.21 1. runda | vs. Jean Thirouin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Oliver Crawford | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 2. runda | vs. Petros Tsitsipas | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.09.20 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.20 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Jules Okala | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Skander Mansouri | 3-6, 4-5 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Maxime Cressy | 7-63, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |
Louis Tessa - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - krecz | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 1. runda | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Fadi Bidan | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |