MECZ
30.01.17 | Klasyf. | Frederik Press | Florent Diep | 4-6, 6-1, 7-64 | Egypt F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Frederik Press vs. Florent Diep - Wzajemne mecze
30.01.17 | Klasyf. | Frederik Press | Florent Diep | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | Egypt F3 | twarda |
Frederik Press form & Florent Diep form
Frederik Press - ostatnie mecze
M15 Kaarst - dywanowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Jordan Parker | 2-6, 0-1, - Frederik Press - krecz | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 2-3, - Frederik Press - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Cameron Green | 7-5, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
24.10.18 2. runda | vs. Tiago Cacao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 1. runda | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F21 - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
13.09.18 Ćwierćfinał | vs. Ryan Peniston | 1-6, - Frederik Press - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Joseph Newman-Billington | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.18 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 2-6, 0-2, - Frederik Press - krecz | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Matthias Haim | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Adrian Andrzejczuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Bogdan Borza | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Edward Hubner | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 1-3, - Frederik Press - krecz | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
09.06.18 Półfinał | vs. Isaac Stoute | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. William Bushamuka | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Jayesh Pungliya | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Sweden F3 - ceglana | ||||
25.05.18 Półfinał | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.18 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.18 2. runda | vs. Markus Eriksson | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.05.18 1. runda | vs. Marc Dijkhuizen | 6-1, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Sweden F2 - ceglana | ||||
19.05.18 Finał | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.18 Półfinał | vs. Fabrizio Ornago | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.18 Ćwierćfinał | vs. Colin Van Beem | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.18 2. runda | vs. Markus Eriksson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.18 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Florent Diep - ostatnie mecze
M15 Uriage - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
13.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.03.19 Ćwierćfinał | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.03.19 Półfinał | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.19 1. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.02.19 Klasyf. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.19 1. runda | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
17.01.19 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu |