MECZ
17.05.17 | 1. runda | Frederico Ferreira Silva | Peter Goldsteiner | 6-2, 3-1, - krecz | Ukraine F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Frederico Ferreira Silva | Peter Goldsteiner | |
1. podanie % | 11/30 (37%) | 24/36 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 10/11 (91%) | 12/24 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/19 (74%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/36 (53%) | 6/30 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 43/66 (65%) | 23/66 (35%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Frederico Ferreira Silva vs. Peter Goldsteiner - Wzajemne mecze
17.05.17 | 1. runda | Frederico Ferreira Silva | Peter Goldsteiner | 6-2, 3-1, Peter Goldsteiner - krecz | szczegóły meczu | Ukraine F2 | ceglana |
Frederico Ferreira Silva form & Peter Goldsteiner form
Frederico Ferreira Silva - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Duarte Vale | 6-4, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 7-62, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 1. runda | vs. James McCabe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Antoine Bellier | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Arthur Fery | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Dali Blanch | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Francisco Oliveira | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.23 Klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Emilio Gomez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Peter Goldsteiner - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |