MECZ
25.09.17 | 1. runda | Fred Simonsson | Milos Sekulic | 7-5, 6-1 | Sweden F3 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Fred Simonsson | Milos Sekulic | |
1. podanie % | 46/77 (60%) | 32/50 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/46 (65%) | 19/32 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/31 (58%) | 9/18 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/50 (44%) | 29/77 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy | 8 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fred Simonsson vs. Milos Sekulic - Wzajemne mecze
25.09.17 | 1. runda | Fred Simonsson | Milos Sekulic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Sweden F3 | halowa |
27.09.16 | 1. runda | Milos Sekulic | Fred Simonsson | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Sweden F4 | halowa |
13.10.13 | 2. runda klasyf. | Milos Sekulic | Fred Simonsson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Stockholm | halowa |
22.07.13 | 1. runda | Fred Simonsson | Milos Sekulic | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | Denmark F2 | ceglana |
01.10.12 | 2. runda | Fred Simonsson | Milos Sekulic | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Sweden F7 | halowa |
Fred Simonsson form & Milos Sekulic form
Fred Simonsson - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Simon Beaupain | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Adrien Gobat | 1-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Jacopo Bilardo | 6-0, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexander Brown | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-2, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Christophe Pognon | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Stewart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Leo Borg | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Jeiden Saidizand | 6-3, 3-0, Jeiden Saidizand - krecz | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Joan B Borras Isern | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sweden F5 - halowa | ||||
03.10.18 1. runda | vs. George Botezan | 3-6, 0-1, - Fred Simonsson - krecz | szczegóły meczu | |
Sweden F4 - halowa | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Lamine Ouahab | 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
Italy F26 - ceglana | ||||
05.09.18 2. runda | vs. Peter Torebko | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F25 - twarda | ||||
31.08.18 Półfinał | vs. Sami Reinwein | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu |
Milos Sekulic - ostatnie mecze
Sweden F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Jonathan Stenberg | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.05.18 Klasyf. | vs. Rikard Roos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Svensson | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Styler | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Garry Tokas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Styler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F8 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kyle Johnson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F4 - ceglana | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Largo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F3 - ceglana | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Adria Alvarez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F2 - ceglana | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Arthur Hugounenq | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.18 Klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Largo | 7-62, 1-0, Hugo Largo - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F4 - halowa | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Pavel Filin | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Martin Valdo Randpere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Sebastien Boltz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. David Norfeldt | 2-6, 6-0, 2-1, David Norfeldt - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Pavel Filin | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Pavel Filin | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sweden F4 - halowa | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Linus Frost | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |