MECZ
03.10.16 | Klasyf. | Franjo Raspudic | Philipp Schroll | 7-5, 1-6, 6-1 | Croatia F9 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
12.06.96, 27 lat
12.06.96, 27 lat
Franjo Raspudic vs. Philipp Schroll - Wzajemne mecze
03.10.16 | Klasyf. | Franjo Raspudic | Philipp Schroll | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | Croatia F9 | ceglana |
Franjo Raspudic form & Philipp Schroll form
Franjo Raspudic - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Nik Razborsek | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F34 - ceglana | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Niclas Loccisano | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Italy F33 - ceglana | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Duje Kekez | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Jakob Sude | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Battista | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F31 - ceglana | ||||
11.10.18 1. runda | vs. Peter Nagy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Davide Galoppini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F26 - ceglana | ||||
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 3-5, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Sebastian Kurzmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Takuto Niki | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F3 - ceglana | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Germain Gigounon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.18 1. runda | vs. Alec Witmeur | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Hungary F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Marc Sieber | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Constantin Christ | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 6-2, 1-0, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu |
Philipp Schroll - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Damien Wenger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Jonas Trinker | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Noah Thurner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Julian Cash | 3-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Mathis Moysan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Jordi Walder | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Alexander Lazov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.18 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Stephan Fransen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Carles Batlle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Dan Added | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.18 Klasyf. | vs. Niklas Albuszies | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Marko Jovanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Alessandro Petrone | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Germany F9 - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Tim Heger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F3 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu |