MECZ
05.09.18 | 2. runda | Franjo Raspudic | Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, - krecz | Italy F26 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Franjo Raspudic | Laurent Lokoli | |
1. podanie % | 21/43 (49%) | 16/35 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 11/21 (52%) | 13/16 (81%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/22 (59%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 14/34 (41%) | 19/43 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 38/77 (49%) | 39/77 (51%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Laurent Lokoli | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franjo Raspudic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Laurent Lokoli | |
3-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Franjo Raspudic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Franjo Raspudic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Franjo Raspudic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
0-2 | Laurent Lokoli | |
0-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Franjo Raspudic vs. Laurent Lokoli - Wzajemne mecze
05.09.18 | 2. runda | Franjo Raspudic | Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | Italy F26 | ceglana |
Franjo Raspudic form & Laurent Lokoli form
Franjo Raspudic - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Nik Razborsek | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F34 - ceglana | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Niclas Loccisano | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Italy F33 - ceglana | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Duje Kekez | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Jakob Sude | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Battista | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F31 - ceglana | ||||
11.10.18 1. runda | vs. Peter Nagy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Davide Galoppini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F26 - ceglana | ||||
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 3-5, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Sebastian Kurzmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Takuto Niki | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F3 - ceglana | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Germain Gigounon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.18 1. runda | vs. Alec Witmeur | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Hungary F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Marc Sieber | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Constantin Christ | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 6-2, 1-0, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu |
Laurent Lokoli - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Arthur Gea | - Laurent Lokoli - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |