MECZ
15.03.18 | 2. runda | Franjo Raspudic | Gonzalo Escobar | 1-6, 7-5, 6-1 | Croatia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Franjo Raspudic | Gonzalo Escobar | |
1. podanie % | 64/78 (82%) | 63/90 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/64 (69%) | 36/63 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 17/27 (63%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/90 (41%) | 27/78 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/168 (52%) | 80/168 (48%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Franjo Raspudic | 0-1 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Franjo Raspudic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Franjo Raspudic | 0-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Franjo Raspudic | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franjo Raspudic | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Franjo Raspudic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franjo Raspudic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Franjo Raspudic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franjo Raspudic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Franjo Raspudic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-5 | Gonzalo Escobar | |
7-5 |
3 | ||
0-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franjo Raspudic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franjo Raspudic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franjo Raspudic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Franjo Raspudic | 5-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Franjo Raspudic vs. Gonzalo Escobar - Wzajemne mecze
15.03.18 | 2. runda | Franjo Raspudic | Gonzalo Escobar | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Croatia F2 | ceglana |
Franjo Raspudic form & Gonzalo Escobar form
Franjo Raspudic - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Nik Razborsek | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F34 - ceglana | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Niclas Loccisano | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Italy F33 - ceglana | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Duje Kekez | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Jakob Sude | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Battista | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F31 - ceglana | ||||
11.10.18 1. runda | vs. Peter Nagy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Davide Galoppini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F26 - ceglana | ||||
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 3-5, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Sebastian Kurzmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Takuto Niki | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F3 - ceglana | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Germain Gigounon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.18 1. runda | vs. Alec Witmeur | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Hungary F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Marc Sieber | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Constantin Christ | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 6-2, 1-0, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu |
Gonzalo Escobar - ostatnie mecze
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Roberto Marcora | 6-1, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Roberto Quiroz | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
19.11.20 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.20 1. runda | vs. Diego Hidalgo | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
22.02.20 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Roberto Quiroz | 1-5, - Gonzalo Escobar - krecz | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Houston Challenger - twarda | ||||
15.11.19 3. runda | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 2. runda | vs. Darian King | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda | vs. Evan Zhu | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
17.10.19 3. runda | vs. Taro Daniel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Donald Young | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Sebastian Korda | 6-71, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tommy Paul | 4-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.09.19 3. runda | vs. Mikael Torpegaard | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.09.19 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda | vs. Roy Smith | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Donald Young | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.19 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
L'Aquila Challenger - ceglana | ||||
20.08.19 2. runda | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda | vs. Francesco Forti | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
20.07.19 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-4, 6-71, 6-77 | szczegóły meczu |