INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Franjo Raspudic vs. Darko Jandric - Wzajemne mecze
14.08.17 | Klasyf. | Franjo Raspudic | Darko Jandric | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Serbia F2 | ceglana |
01.09.14 | 1. runda | Franjo Raspudic | Darko Jandric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Croatia F16 | ceglana |
Franjo Raspudic form & Darko Jandric form
Franjo Raspudic - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Nik Razborsek | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F34 - ceglana | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Niclas Loccisano | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Italy F33 - ceglana | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Duje Kekez | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Jakob Sude | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Battista | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F31 - ceglana | ||||
11.10.18 1. runda | vs. Peter Nagy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F30 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Davide Galoppini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F26 - ceglana | ||||
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 3-5, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Sebastian Kurzmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Takuto Niki | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F3 - ceglana | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Germain Gigounon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.18 1. runda | vs. Alec Witmeur | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu | |
Hungary F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Marc Sieber | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Constantin Christ | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 6-2, 1-0, - Franjo Raspudic - krecz | szczegóły meczu |
Darko Jandric - ostatnie mecze
M15 Novi - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Makk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
18.05.21 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Marko Tepavac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 0-3, - Darko Jandric - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Yanais Laurent | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Nini Gabriel Dica | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Yankel Zemel | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Filip Stipic | 1-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Filip Maric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Baja - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Filip Duda | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |