MECZ
25.11.19 | 1. runda klasyf. | Francisco Aranguren | Ezequiel Simonit | 3-6, 6-1, 10-3 | M15 Maldonado | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
15.12.98, 25 lat
15.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
02.12.01, 22 lat
02.12.01, 22 lat
Francisco Aranguren vs. Ezequiel Simonit - Wzajemne mecze
25.11.19 | 1. runda klasyf. | Francisco Aranguren | Ezequiel Simonit | 3-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | M15 Maldonado | ceglana |
Francisco Aranguren form & Ezequiel Simonit form
Francisco Aranguren - ostatnie mecze
M15 Cordoba - ceglana | ||||
06.04.21 2. runda klasyf. | vs. Facundo Arias Bisso | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Cristobal Castro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mariano Navone | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Gaston Erhardt | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ezequiel Simonit | 3-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Junin - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mateo Berne | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Luini | 0-2, - Francisco Aranguren - krecz | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Felipe Santamaria | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ramiro Pioli Tizon | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Argentina F6 - ceglana | ||||
17.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alan Postay | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Aracena | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Argentina F5 - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Argentina F4 - ceglana | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Cenoz | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F3 - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Santiago De La Fuente | 6-74, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Patricio Gabriel Manzotti | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Argentina F2 - ceglana | ||||
22.05.18 Klasyf. | vs. Santiago De La Fuente | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Fermin Tenti | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Martin Groppo | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Argentina F1 - ceglana | ||||
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alan Astudillo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Argentina F12 - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F11 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Marcos Castares | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Argentina F10 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Hugo Jorge Suarez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ezequiel Simonit - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Lautaro Midon | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Santiago Russo | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
14.03.24 1. runda | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 Klasyf. | vs. Santiago Russo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kaue Noatto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-0, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 3-0, Benjamin Torres - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Santiago Russo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ramiro Gilles | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 2. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |