MECZ
06.09.17 | 1. runda | Francesco Bessire | George Botezan | 2-6, 6-4, 6-2 | Egypt F24 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francesco Bessire | George Botezan | |
1. podanie % | 50/80 (63%) | 55/85 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/50 (70%) | 37/55 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/30 (60%) | 15/30 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/85 (39%) | 27/80 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/165 (52%) | 79/165 (48%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 3 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
21.02.94, 30 lat
12000 $
21.02.94, 30 lat
12000 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francesco Bessire vs. George Botezan - Wzajemne mecze
06.09.17 | 1. runda | Francesco Bessire | George Botezan | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Egypt F24 | ceglana |
Francesco Bessire form & George Botezan form
Francesco Bessire - ostatnie mecze
M15 Perugia - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Piombino - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. William Griffith | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Artem Smirnov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Agadir - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Adam Moundir | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Adnaoui | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Filippo Bettini | 7-62, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Reggio - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Accra - twarda | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Andre Gaspar Murta | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Constantin Schmitz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gibril Diarra | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Anning - ceglana | ||||
13.01.19 Klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Hu Liu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Anning - ceglana | ||||
07.01.19 Klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Anning - ceglana | ||||
31.12.18 Klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 7-68, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.12.18 1. runda klasyf. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Denys Klok | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |
George Botezan - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Cemal Kaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yannick Penkner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yassine El Kansouli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Ondrej Horak | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.21 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Martin Benes | 6-74, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Nikola Slavic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denys Klok | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-60, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Calin Manda | 4-1, Calin Manda - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
20.04.21 Klasyf. | vs. Tim Heger | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Andrija Jevtic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pune - twarda | ||||
22.03.21 Klasyf. | vs. Paras Dahiya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anurag Nenwani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.21 2. runda klasyf. | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Anif - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wetzlar - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Andrea Bolla | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Joshua Paris | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |