MECZ
11.12.17 | 2. runda klasyf. | Fran Zvonimir Zgombic | Victor Ouvrard | 6-3, 1-6, 6-4 | Qatar F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
13.05.92, 31 lat
13.05.92, 31 lat
Fran Zvonimir Zgombic vs. Victor Ouvrard - Wzajemne mecze
23.01.18 | 2. runda klasyf. | Fran Zvonimir Zgombic | Victor Ouvrard | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F3 | twarda |
11.12.17 | 2. runda klasyf. | Fran Zvonimir Zgombic | Victor Ouvrard | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Qatar F5 | twarda |
Fran Zvonimir Zgombic form & Victor Ouvrard form
Fran Zvonimir Zgombic - ostatnie mecze
Belarus F3 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F11 - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - krecz | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 1. runda | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
France F9 - ceglana | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
France F7 - twarda | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
06.04.18 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.18 2. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
17.03.18 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.18 1. runda | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Victor Ouvrard - ostatnie mecze
Orleans Challenger - halowa | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Goncalo Oliveira | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F18 - halowa | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belgium F9 - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Romain Barbosa | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Ferrando | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Charles Tzicas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F20 - twarda | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sacha Modica | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F9 - ceglana | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Alessandro Ceppellini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kody Pearson | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F16 - twarda | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Marko Vejnovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F15 - twarda | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Etienne Donnet | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
France F5 - halowa | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Hugo Voljacques | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Jardin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
23.01.18 2. runda klasyf. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Felix Morck | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Nik Razborsek | 3-6, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F6 - twarda | ||||
19.12.17 1. runda | vs. George Von Massow | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Robin Angles | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Qatar F5 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Floyd Angele | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Yanais Laurent | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lukas Jirousek | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Mirko Martinez | 6-75, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
22.11.17 1. runda | vs. Petr Michnev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Brian Cernoch | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |