MECZ
19.10.16 | 1. runda | Florian Lakat | Takanyi Garanganga | 6-4, 4-3, - krecz | USA F33 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Florian Lakat | Takanyi Garanganga | |
1. podanie % | 33/47 (70%) | 48/79 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/33 (73%) | 31/48 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/14 (43%) | 10/31 (32%) |
Zdobyte break-ball | 4/15 (27%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/79 (48%) | 17/47 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/126 (54%) | 58/126 (46%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Florian Lakat vs. Takanyi Garanganga - Wzajemne mecze
19.10.16 | 1. runda | Florian Lakat | Takanyi Garanganga | 6-4, 4-3, Takanyi Garanganga - krecz | szczegóły meczu | USA F33 | twarda |
Florian Lakat form & Takanyi Garanganga form
Florian Lakat - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
10.01.20 2. runda | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 Klasyf. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.19 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
18.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |
Takanyi Garanganga - ostatnie mecze
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
13.10.19 Półfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Memphis - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
23.07.19 2. runda | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu |