MECZ
22.11.17 | 1. runda | Florian Lakat | Jorge Brian Panta Herreros | 6-2, 6-2 | Mexico F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Florian Lakat | Jorge Brian Panta Herreros | |
1. podanie % | 18/37 (49%) | 23/43 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/18 (100%) | 14/23 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/19 (74%) | 8/20 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/43 (49%) | 5/37 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 11 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Florian Lakat vs. Jorge Brian Panta Herreros - Wzajemne mecze
22.11.17 | 1. runda | Florian Lakat | Jorge Brian Panta Herreros | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Mexico F6 | twarda |
Florian Lakat form & Jorge Brian Panta Herreros form
Florian Lakat - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
10.01.20 2. runda | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 Klasyf. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.19 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
18.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |
Jorge Brian Panta Herreros - ostatnie mecze
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
20.02.23 Klasyf. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |