MECZ
18.08.17 | Ćwierćfinał | Florent Diep | Maxime Chazal | 7-68, 6-6, - krecz | Romania F10 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Florent Diep | Maxime Chazal | |
1. podanie % | 57/85 (67%) | 78/96 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/57 (74%) | 49/78 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/28 (57%) | 10/18 (56%) |
Zdobyte break-ball | 1/7 (14%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/96 (39%) | 27/85 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/181 (52%) | 86/181 (48%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Florent Diep vs. Maxime Chazal - Wzajemne mecze
18.08.17 | Ćwierćfinał | Florent Diep | Maxime Chazal | 7-68, 6-6, Maxime Chazal - krecz | szczegóły meczu | Romania F10 | ceglana |
Florent Diep form & Maxime Chazal form
Florent Diep - ostatnie mecze
M15 Uriage - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
13.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.03.19 Ćwierćfinał | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.03.19 Półfinał | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.19 1. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.19 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.02.19 Klasyf. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.19 1. runda | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
17.01.19 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu |
Maxime Chazal - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
07.07.23 Półfinał | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |