MECZ
09.05.17 | 1. runda | Florent Diep | Fabrizio Ornago | 5-7, 6-4, 6-4 | Tunisia F18 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Florent Diep | Fabrizio Ornago | |
1. podanie % | 57/97 (59%) | 73/107 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/57 (67%) | 45/73 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/40 (43%) | 13/34 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 6/8 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/107 (46%) | 42/97 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/204 (51%) | 100/204 (49%) |
Double foul | 6 | 8 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Florent Diep vs. Fabrizio Ornago - Wzajemne mecze
09.05.17 | 1. runda | Florent Diep | Fabrizio Ornago | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Tunisia F18 | ceglana |
Florent Diep form & Fabrizio Ornago form
Florent Diep - ostatnie mecze
M15 Uriage - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
13.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.03.19 Ćwierćfinał | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.03.19 Półfinał | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.19 1. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.19 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.02.19 Klasyf. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.19 1. runda | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
17.01.19 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu |
Fabrizio Ornago - ostatnie mecze
M25 Caslano - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Remy Bertola | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Ueberlingen - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. David Fix | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biella 4 - halowa | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 2-5, - Fabrizio Ornago - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
12.03.21 Ćwierćfinał | vs. Antoine Bellier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.21 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Hendrik Jebens | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Singapore - halowa | ||||
20.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bega | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Biella 1 - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Filip Horansky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. David Pichler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bega | 2-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Simone Roncalli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
10.01.21 Finał | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.21 Półfinał | vs. Simone Roncalli | 6-74, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.21 Ćwierćfinał | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 1-0, Edoardo Lavagno - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.21 2. runda | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.21 1. runda | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Hady Habib | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.20 Ćwierćfinał | vs. Johan Nikles | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
03.12.20 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.12.20 2. runda | vs. Damien Wenger | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.20 2. runda | vs. Niels Visker | 6-710, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.20 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.20 Klasyf. | vs. Viktor Troicki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - halowa | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.20 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu |