MECZ
22.06.16 | 1. runda | Finn Tearney | Joshua Peck | 4-6, 7-66, 6-1 | Canada F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Finn Tearney | Joshua Peck | |
1. podanie % | 61/102 (60%) | 56/90 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/61 (62%) | 38/56 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/41 (49%) | 10/34 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 5/16 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/90 (47%) | 44/102 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/192 (52%) | 92/192 (48%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 4 | 10 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Finn Tearney vs. Joshua Peck - Wzajemne mecze
22.06.16 | 1. runda | Finn Tearney | Joshua Peck | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | Canada F3 | twarda |
Finn Tearney form & Joshua Peck form
Finn Tearney - ostatnie mecze
Davis Cup - twarda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Te - twarda | ||||
02.01.20 2. runda | vs. George Stoupe | - | szczegóły meczu | |
31.12.19 1. runda | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Shenzhen - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 Klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Portimao - twarda | ||||
16.03.19 Półfinał | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
24.02.19 Finał | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.19 Półfinał | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.19 Ćwierćfinał | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.19 2. runda | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.19 1. runda | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
11.02.19 Klasyf. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jinan Challenger - twarda | ||||
07.08.17 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - krecz | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
29.07.17 2. runda klasyf. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gatineau Challenger - twarda | ||||
17.07.17 Klasyf. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.17 2. runda klasyf. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Joshua Peck - ostatnie mecze
M15 Guatemala - twarda | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Stefan Simeunovic | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Shunsuke Mitsui | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Adit Sinha | 3-6, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Andres Andrade | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maks Silagy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Giles Hussey | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Luis Britto | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Drew Baird | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Janis Graski | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.21 Klasyf. | vs. Fausto Tabacco | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Decatur - twarda | ||||
03.08.21 1. runda klasyf. | vs. Connor Farren | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Champaign - twarda | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Siphosothando Montsi | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Bruno Kuzuhara | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda klasyf. | vs. Julian Allen Childers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Zheng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wichita - twarda | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Matt Kuhar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 1. runda klasyf. | vs. Joshua Bortnick | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
24.02.20 1. runda | vs. Nick Chappell | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Memphis - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Daniel Nguyen | 3-5, - Joshua Peck - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Jason Kros | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jordan Benjamin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
24.07.19 2. runda | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Tobias Simon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Iowa - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Vuk Budic | 4-6, 7-63, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |