MECZ
08.06.17 | Ćwierćfinał | Finn Tearney | Denis Yevseyev | 6-4, 4-6, 6-0 | Thailand F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Finn Tearney | Denis Yevseyev | |
1. podanie % | 68/101 (67%) | 69/83 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/68 (57%) | 33/69 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/33 (61%) | 8/14 (57%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/83 (51%) | 42/101 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/184 (55%) | 83/184 (45%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Finn Tearney vs. Denis Yevseyev - Wzajemne mecze
08.06.17 | Ćwierćfinał | Finn Tearney | Denis Yevseyev | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | Thailand F1 | twarda |
Finn Tearney form & Denis Yevseyev form
Finn Tearney - ostatnie mecze
Davis Cup - twarda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Te - twarda | ||||
02.01.20 2. runda | vs. George Stoupe | - | szczegóły meczu | |
31.12.19 1. runda | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Shenzhen - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 Klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Portimao - twarda | ||||
16.03.19 Półfinał | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
24.02.19 Finał | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.19 Półfinał | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.19 Ćwierćfinał | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.19 2. runda | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.19 1. runda | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.19 Klasyf. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jinan Challenger - twarda | ||||
07.08.17 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - krecz | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
29.07.17 2. runda klasyf. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gatineau Challenger - twarda | ||||
17.07.17 Klasyf. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.17 2. runda klasyf. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Denis Yevseyev - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |