Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
07.10.98, 25 lat
12416 $
07.10.98, 25 lat
12416 $
Finn Bass vs. Niklas Johansson - Wzajemne mecze
26.03.18 | Klasyf. | Finn Bass | Niklas Johansson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F11 | twarda |
Finn Bass form & Niklas Johansson form
Finn Bass - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Toto | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oscar Lacides | 6-73, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Leo Deflandre | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 7-5, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Lannion - halowa | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Raphael Vaksmann | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Charles Bertimon | 6-76, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Dax Donders | 7-68, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Federico Bondioli | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. James Davis | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sahej Maker | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Marcus Walters | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Toby Samuel | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Tiran Sanghera | Tiran Sanghera - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gleb Sakharov | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Henry Searle | 7-66, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Pudney | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Niklas Johansson - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Jaime Caldes | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alan Bojarski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
18.12.19 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 6-76, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. George Tsivadze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-1, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Aslan Karatsev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 Klasyf. | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-72, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.12.19 1. runda klasyf. | vs. Nasser Alyafei | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Maxence Beauge | 3-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pajulahti - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Carl Bret Parko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Igor Sijsling | 1-2, - Niklas Johansson - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Igor Sijsling | 1-2, - Niklas Johansson - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Benjamin Lock | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Andrew Kunaka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Akishima - dywanowa | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Guam - twarda | ||||
05.06.19 2. runda | vs. Hugo Pontico | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Kevin Cheruiyot | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Accra - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Andre Gaspar Murta | 6-4, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Nicholas Nugent | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Issam Haitham Taweel | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manama - twarda | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Worarin Kumthonkittikul | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |