MECZ
01.05.18 | 1. runda | Finn Bass | Lawrence Bataljin | 7-63, 6-2 | Tunisia F17 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Finn Bass | Lawrence Bataljin | |
1. podanie % | 39/65 (60%) | 51/81 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/39 (67%) | 24/51 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/26 (46%) | 15/30 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/81 (52%) | 27/65 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/146 (55%) | 66/146 (45%) |
Double foul | 8 | 4 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
22.05.96, 27 lat
22.05.96, 27 lat
Finn Bass vs. Lawrence Bataljin - Wzajemne mecze
01.05.18 | 1. runda | Finn Bass | Lawrence Bataljin | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Tunisia F17 | twarda |
Finn Bass form & Lawrence Bataljin form
Finn Bass - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Toto | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oscar Lacides | 6-73, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 7-5, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Leo Deflandre | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Lannion - halowa | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Raphael Vaksmann | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Charles Bertimon | 6-76, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Dax Donders | 7-68, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Federico Bondioli | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. James Davis | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sahej Maker | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Marcus Walters | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Toby Samuel | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Tiran Sanghera | Tiran Sanghera - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gleb Sakharov | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Henry Searle | 7-66, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Pudney | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Lawrence Bataljin - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |