MECZ
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Filippo Speziali | Maurizio Speziali | 4-6, 6-3, 7-63 | Turkey F31 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
22.05.97, 26 lat
22.05.97, 26 lat
Filippo Speziali vs. Maurizio Speziali - Wzajemne mecze
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Filippo Speziali | Maurizio Speziali | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | Turkey F31 | ceglana |
Filippo Speziali form & Maurizio Speziali form
Filippo Speziali - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Federico Bondioli | 2-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Penasa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Giacomo Revelli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 0-1, - Filippo Speziali - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Davide Galoppini | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Mazzola | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Antonio Caruso | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Peter Heller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Barrena | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Cristian Campese | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Manuel Mazza | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Marco Miceli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Luigi Sorrentino | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Valerio Aboian | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
17.06.23 Ćwierćfinał | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.23 2. runda | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Filiberto Fumagalli | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Maurizio Speziali - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-3, 6-77, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 4-6, 7-69, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Justin Eleveld | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Osman Torski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Kaan Cepel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Hasan Uzakov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Piombino - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Mattia Rossi | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Davide Pozzi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Appiano - ceglana | ||||
05.08.19 Klasyf. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Pontedera - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Portaluri | 6-3, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-73, 6-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 7-5, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 7-610, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Plamen Milushev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Edward Hubner | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Gabriel Donev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Bajic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Stanley Payyappilly | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Filippo Speziali | 6-4, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Randjelovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |