MECZ
30.07.19 | 2. runda | Filippo Baldi | Dragos Dima | 6-3, 6-72, 6-1 | Liberec Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Filippo Baldi | Dragos Dima | |
1. podanie % | 74/106 (70%) | 63/111 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/74 (64%) | 39/63 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/32 (53%) | 20/48 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/21 (29%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/111 (47%) | 42/106 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/217 (53%) | 101/217 (47%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 0 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Filippo Baldi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filippo Baldi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filippo Baldi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Filippo Baldi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Filippo Baldi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filippo Baldi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filippo Baldi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Filippo Baldi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Filippo Baldi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Filippo Baldi | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Dragos Dima | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
Filippo Baldi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Filippo Baldi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Filippo Baldi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filippo Baldi vs. Dragos Dima - Wzajemne mecze
30.07.19 | 2. runda | Filippo Baldi | Dragos Dima | 6-3, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | Liberec Challenger | ceglana |
Filippo Baldi form & Dragos Dima form
Filippo Baldi - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-2, 4-0, Jakub Kroslak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - krecz | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Forli 6 - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Robin Haase | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Francavilla Challenger - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 Ćwierćfinał | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 2. runda | vs. Raffael Schaer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.04.22 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.04.22 2. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. Alexandre Ruscica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - krecz | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Dali Blanch | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
03.01.22 1. runda | vs. Nicolas Kicker | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 3 - halowa | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.21 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari Challenger - twarda | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 1-3, - Filippo Baldi - krecz | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
08.11.21 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Dragos Dima - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.21 Półfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.21 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.21 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.20 Klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |