MECZ
17.08.17 | Ćwierćfinał | Filippo Baldi | Daniel Appelgren | 6-1, 6-2 | Finland F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Filippo Baldi | Daniel Appelgren | |
1. podanie % | 33/43 (77%) | 29/39 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 14/29 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 2/10 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/39 (59%) | 11/43 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filippo Baldi vs. Daniel Appelgren - Wzajemne mecze
17.08.17 | Ćwierćfinał | Filippo Baldi | Daniel Appelgren | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Finland F3 | ceglana |
09.08.17 | 2. runda | Filippo Baldi | Daniel Appelgren | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Finland F2 | ceglana |
Filippo Baldi form & Daniel Appelgren form
Filippo Baldi - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-2, 4-0, Jakub Kroslak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - krecz | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Forli 6 - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Robin Haase | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Francavilla Challenger - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 Ćwierćfinał | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 2. runda | vs. Raffael Schaer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.04.22 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.04.22 2. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. Alexandre Ruscica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - krecz | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Dali Blanch | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
03.01.22 1. runda | vs. Nicolas Kicker | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 3 - halowa | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.21 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari Challenger - twarda | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 1-3, - Filippo Baldi - krecz | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
08.11.21 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Daniel Appelgren - ostatnie mecze
Sweden F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sweden F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F15 - twarda | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Alban Meuffels | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Tunisia F14 - twarda | ||||
11.04.18 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F8 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Jake Sands | 0-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F7 - twarda | ||||
15.03.18 1. runda | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Jan Choinski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Trent Bryde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Vasil Kirkov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Ucelay Pueyo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F7 - twarda | ||||
22.02.18 2. runda | vs. Attila Balazs | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.18 1. runda | vs. Moritz Thiem | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Julian Bradley | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Calin Manda | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F6 - twarda | ||||
14.02.18 1. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 Klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Qatar F6 - twarda | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F5 - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Riccardo Maiga | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Andrew Watson | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
27.10.17 Półfinał | vs. Zdenek Kolar | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |