MECZ
05.02.19 | 2. runda | Filippo Baldi | Alexandre Muller | 4-6, 6-3, 6-4 | Budapest Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Filippo Baldi | Alexandre Muller | |
1. podanie % | 58/98 (59%) | 53/89 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/58 (72%) | 38/53 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/40 (40%) | 16/36 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/89 (39%) | 40/98 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/187 (50%) | 94/187 (50%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 3 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Filippo Baldi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Filippo Baldi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Filippo Baldi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Filippo Baldi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Filippo Baldi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Filippo Baldi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Filippo Baldi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Filippo Baldi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filippo Baldi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filippo Baldi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filippo Baldi vs. Alexandre Muller - Wzajemne mecze
12.10.21 | 1. runda | Alexandre Muller | Filippo Baldi | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Napoli 2 | ceglana |
05.02.19 | 2. runda | Filippo Baldi | Alexandre Muller | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Budapest Challenger | halowa |
17.03.14 | 1. runda | Filippo Baldi | Alexandre Muller | 7-62, 2-0, Alexandre Muller - krecz | szczegóły meczu | Italy F6 | ceglana |
Filippo Baldi form & Alexandre Muller form
Filippo Baldi - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-2, 4-0, Jakub Kroslak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - krecz | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Forli 6 - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Robin Haase | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Francavilla Challenger - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 Ćwierćfinał | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 2. runda | vs. Raffael Schaer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.04.22 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.04.22 2. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. Alexandre Ruscica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - krecz | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Dali Blanch | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
03.01.22 1. runda | vs. Nicolas Kicker | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Forli 3 - halowa | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.21 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari Challenger - twarda | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 1-3, - Filippo Baldi - krecz | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
08.11.21 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexandre Muller - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |