MECZ
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Filipe Brandao | Daniil Tsebrenko | 4-6, 6-2, 10-2 | M25 Porto | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
24.05.99, 24 lat
24.05.99, 24 lat
Filipe Brandao vs. Daniil Tsebrenko - Wzajemne mecze
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Filipe Brandao | Daniil Tsebrenko | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | M25 Porto | twarda |
Filipe Brandao form & Daniil Tsebrenko form
Filipe Brandao - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
05.10.20 2. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Perry Gregg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Evan Hoyt | 0-3, - Filipe Brandao - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Andre Rodeia | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Oliveira - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Afonso Salgado | 6-3, 1-5, - Filipe Brandao - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Seville - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Tiago Cacao | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Peter Bothwell | 6-4, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Bernardo Roque | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Elyas Abdulnabi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Robert Strombachs | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Omni Kumar | 6-4, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu |
Daniil Tsebrenko - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trier - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |