MECZ
25.05.17 | Ćwierćfinał | Filip Peliwo | Yanais Laurent | 6-2, 7-65 | Israel F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Filip Peliwo | Yanais Laurent | |
1. podanie % | 46/68 (68%) | 37/79 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/46 (63%) | 22/37 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 19/42 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/79 (48%) | 27/68 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/147 (54%) | 68/147 (46%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Peliwo vs. Yanais Laurent - Wzajemne mecze
25.05.17 | Ćwierćfinał | Filip Peliwo | Yanais Laurent | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | Israel F8 | twarda |
22.06.15 | 1. runda | Filip Peliwo | Yanais Laurent | 4-6, 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | France F11 | ceglana |
Filip Peliwo form & Yanais Laurent form
Filip Peliwo - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Seydina Andre | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Martin Klizan | 2-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Jules Marie | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Ben Jones | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 0-3, - Filip Peliwo - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Seungmin Park | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Seon Yong Han | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Kody Pearson | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tianhui Zhang | 4-3, Tianhui Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Seungmin Park | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jake Delaney | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dane Sweeny | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Rigele Te | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Yanais Laurent - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
28.04.21 1. runda | vs. Oliver Crawford | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.04.21 Klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Stylianos Poutis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Ragazzi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Edoardo Lavagno | 7-66, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Maikel De Boes | 6-2, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Borai | 3-6, 7-67, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.03.21 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.21 2. runda | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Julien Penzlin | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Antonio Campo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Savva Polukhin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Antonio Campo | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Stuart Parker | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 0-1, - Yanais Laurent - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Luca Giacomini | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.21 Klasyf. | vs. Constant De La Bassetiere | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.12.20 Klasyf. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.12.20 2. runda klasyf. | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |