MECZ
15.05.17 | 1. runda | Filip Peliwo | Amit Gabreal | 6-4, 6-4 | Israel F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Filip Peliwo | Amit Gabreal | |
1. podanie % | 37/62 (60%) | 35/69 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 22/35 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/25 (60%) | 17/34 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/9 (33%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/69 (43%) | 20/62 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 8 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
17.09.99, 24 lat
17.09.99, 24 lat
Filip Peliwo vs. Amit Gabreal - Wzajemne mecze
15.05.17 | 1. runda | Filip Peliwo | Amit Gabreal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F7 | twarda |
Filip Peliwo form & Amit Gabreal form
Filip Peliwo - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Seydina Andre | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Martin Klizan | 2-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Jules Marie | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Ben Jones | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 0-3, - Filip Peliwo - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Seungmin Park | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Seon Yong Han | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Kody Pearson | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tianhui Zhang | 4-3, Tianhui Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Seungmin Park | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jake Delaney | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dane Sweeny | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Rigele Te | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Amit Gabreal - ostatnie mecze
Portugal F18 - twarda | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F17 - twarda | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Jose Von Hafe Perez | 0-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Iftah Yavetz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Orel Ovil | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
24.05.17 2. runda | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda | vs. Orel Ovil | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Ron Idzon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda | vs. Filip Peliwo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 Klasyf. | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.17 2. runda klasyf. | vs. Itamar Lavie | Itamar Lavie - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
25.04.17 1. runda | vs. Orel Ovil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Maciej Nowak | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
29.03.17 2. runda | vs. Ben Patael | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.17 1. runda | vs. Motvey Radionov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
20.03.17 Klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |