MECZ
17.05.17 | 1. runda | Filip Horansky | Patrick Kypson | 6-4, 6-2 | Romania F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Filip Horansky | Patrick Kypson | |
1. podanie % | 36/52 (69%) | 37/69 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/36 (72%) | 25/37 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 11/32 (34%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/69 (48%) | 18/52 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Horansky vs. Patrick Kypson - Wzajemne mecze
17.05.17 | 1. runda | Filip Horansky | Patrick Kypson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Romania F1 | ceglana |
Filip Horansky form & Patrick Kypson form
Filip Horansky - ostatnie mecze
Bratislava Challenger - halowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
23.07.22 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 2. runda | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
03.06.22 Półfinał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.22 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Patrick Kypson - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Ugo Humbert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Ethan Quinn | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marcos Giron | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
04.02.24 Finał | vs. Ethan Quinn | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. James Duckworth | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Emilio Nava | 4-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 3-6, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Alejandro Tabilo | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jake Delaney | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 6-3, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Blake Mott | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Alex Michelsen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Ethan Quinn | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-62, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Kenta Miyoshi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Denis Kudla | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Denis Kudla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Gabriel Debru | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Alexis Galarneau | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ryan Peniston | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |