MECZ
10.06.17 | 1. runda klasyf. | Filip Horansky | Matthias Bachinger | 6-2, 7-5 | Lyon Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Horansky vs. Matthias Bachinger - Wzajemne mecze
20.04.19 | 1. runda klasyf. | Matthias Bachinger | Filip Horansky | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
10.06.17 | 1. runda klasyf. | Filip Horansky | Matthias Bachinger | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Lyon Challenger | ceglana |
Filip Horansky form & Matthias Bachinger form
Filip Horansky - ostatnie mecze
Bratislava Challenger - halowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
23.07.22 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 2. runda | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
03.06.22 Półfinał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.22 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Matthias Bachinger - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Creteil - halowa | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.01.23 2. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Veigy - dywanowa | ||||
15.01.23 Finał | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.23 Półfinał | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | - Matthias Bachinger - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | |
Lyon - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
18.04.22 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
06.01.22 3. runda | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |