MECZ
24.09.19 | 1. runda | Filip Horansky | Andrea Arnaboldi | 6-1, 2-0, - krecz | Florence Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Filip Horansky | Andrea Arnaboldi | |
1. podanie % | 14/20 (70%) | 20/29 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 11/14 (79%) | 9/20 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/6 (83%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/29 (66%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 35/49 (71%) | 14/49 (29%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Horansky | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Horansky | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Filip Horansky | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Filip Horansky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andrea Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Horansky | 2-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Horansky vs. Andrea Arnaboldi - Wzajemne mecze
24.09.19 | 1. runda | Filip Horansky | Andrea Arnaboldi | 6-1, 2-0, Andrea Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | Florence Challenger | ceglana |
22.04.13 | 1. runda | Filip Horansky | Andrea Arnaboldi | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | Italy F5 | ceglana |
Filip Horansky form & Andrea Arnaboldi form
Filip Horansky - ostatnie mecze
Bratislava Challenger - halowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
23.07.22 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 2. runda | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
03.06.22 Półfinał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.22 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Andrea Arnaboldi - ostatnie mecze
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montechiarugolo Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Jerome Kym | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Francavilla Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda | vs. Evan Zhu | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sanremo Challenger - ceglana | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
06.03.23 Klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rovereto Challenger - halowa | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Charles Broom | 2-6, 0-4, - Andrea Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 6-78, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Colin Sinclair | 6-73, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |