MECZ
24.05.17 | 1. runda | Filip Duda | Ondrej Krstev | 3-6, 6-2, 6-0 | Czech Republic | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Filip Duda | Ondrej Krstev | |
1. podanie % | 36/76 (47%) | 37/72 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/36 (69%) | 22/37 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/40 (38%) | 10/35 (29%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/72 (56%) | 36/76 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/148 (54%) | 68/148 (46%) |
Double foul | 11 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Duda vs. Ondrej Krstev - Wzajemne mecze
24.05.17 | 1. runda | Filip Duda | Ondrej Krstev | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Filip Duda form & Ondrej Krstev form
Filip Duda - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignasi Forcano | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ondrej Krstev - ostatnie mecze
M15 Litija - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 Klasyf. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |