Szwecja
20.04.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Australia
29.03.94, 30 lat
Francja
03.08.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Hiszpania
14.06.94, 29 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Bergevi/Florian Lakat vs. James Frawley/David Jorda Sanchis - Wzajemne mecze
Filip Bergevi form & James Frawley form
Filip Bergevi/Florian Lakat - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda |
12.03.20 Ćwierćfinał | vs. Jiri Lehecka/Dalibor Svrcina | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
10.03.20 1. runda | vs. Elliott Farmer/Sean Hodkin | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
M25 Naples - ceglana |
12.02.20 1. runda | vs. Nick Hardt/Jose Hernandez-Fernandez | 1-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
M25 Stockholm - halowa |
23.09.19 Finał | vs. Jan Zielinski/Kacper Zuk | 6-3, 7-63 | | szczegóły meczu |
23.09.19 1. runda | vs. Arvid Nordquist/Simon Yitbarek | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
23.09.19 Ćwierćfinał | vs. Gustav Hansson/Andreas Siljestrom | 6-3, 6-76, 10-1 | | szczegóły meczu |
23.09.19 Półfinał | vs. James Frawley/David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
M25+H Plaisir - halowa |
16.09.19 Ćwierćfinał | vs. Adam Taylor/Jason Taylor | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
16.09.19 Półfinał | vs. Antoine Bellier/Maxime Tchoutakian | 3-6, 6-75 | | szczegóły meczu |
16.09.19 1. runda | vs. Imrane Bentekhici/Arthur Bouquier | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
M15 Oslo - halowa |
04.03.19 1. runda | vs. Bart Stevens/Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
04.03.19 Półfinał | vs. Jakob Groener/Lukas Hellum Lilleengen | - | | szczegóły meczu |
04.03.19 Ćwierćfinał | vs. Valentin Guenther/Emil Ruusuvuori | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
18.02.19 1. runda | vs. Daniel Kossek/Maciej Smola | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
18.02.19 Ćwierćfinał | vs. Cheong-Eui Kim/Fajing Sun | 4-6, 6-2, 12-10 | | szczegóły meczu |
18.02.19 Półfinał | vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock | 6-75, 6-76 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
11.02.19 1. runda | vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil | 7-62, 6-76, 6-10 | | szczegóły meczu |
Vietnam F5 - twarda |
29.10.18 1. runda | vs. Antoine Bellier/Billy Harris | 1-6, 6-76 | | szczegóły meczu |
Vietnam F4 - twarda |
22.10.18 1. runda | vs. Brandon Perez/Timothy Phung | 6-0, 6-4 | | szczegóły meczu |
22.10.18 Ćwierćfinał | vs. Francis Casey Alcantara/Markus Eriksson | 6-4, 3-6, 5-10 | | szczegóły meczu |
USA F6 - ceglana |
29.01.18 Ćwierćfinał | vs. Gaston Brizuela (1998)/Jaume Pla Malfeito | 7-5, 6-2 | | szczegóły meczu |
29.01.18 Półfinał | vs. Adam El Mihdawy/Junior A. Ore | 6-2, 4-6, 10-5 | | szczegóły meczu |
29.01.18 Finał | vs. Maxime Chazal/Frederico Gil | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
29.01.18 1. runda | vs. Daniel Garza/Cesar Antonio Gomez Diaz | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
USA F34 - halowa |
24.10.16 1. runda | vs. Nicholas Alexander Reyes/Matt Seeberger | 7-64, 6-1 | | szczegóły meczu |
24.10.16 Półfinał | vs. Sam Barry/Peter Kobelt | - | | szczegóły meczu |
24.10.16 Ćwierćfinał | vs. Mico Santiago/Michael Zhu | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
USA F33 - twarda |
17.10.16 Ćwierćfinał | vs. Connor Smith/Rhyne Williams | 6-4, 5-7, 3-10 | | szczegóły meczu |
17.10.16 1. runda | vs. Jan Choinski/Naoki Nakagawa | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
James Frawley/David Jorda Sanchis - ostatnie mecze
M25 Gandia - ceglana |
19.07.22 1. runda | vs. David Perez Sanz/Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M25 Uriage - ceglana |
14.07.22 Półfinał | vs. Eliakim Coulibaly/Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 6-711 | | szczegóły meczu |
13.07.22 Ćwierćfinał | vs. Allan Deschamps/Axel Garcian | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
12.07.22 1. runda | vs. Aleksa Bucan/Drazen Petrovic | 4-6, 7-63, 10-6 | | szczegóły meczu |
M25 Falun - halowa |
30.09.19 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg/Sam Taylor | 4-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
30.09.19 1. runda | vs. Wojciech Marek/Piotr Matuszewski | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
M25 Stockholm - halowa |
23.09.19 Półfinał | vs. Filip Bergevi/Florian Lakat | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
23.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lucas Renard/Marius Ruzgas | 7-5, 5-7, 10-7 | | szczegóły meczu |
23.09.19 1. runda | vs. Simon Freund/Patrik Niklas-Salminen | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
M25 Martos - twarda |
17.06.19 1. runda | vs. Boris Arias/Federico Zeballos | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
17.06.19 Ćwierćfinał | vs. Mick Lescure/Gabriel Petit | 6-3, 2-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
17.06.19 Półfinał | vs. Jaume Pla Malfeito/Eduardo Struvay | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Poland F5 - ceglana |
10.07.17 Ćwierćfinał | vs. Zdenek Kolar/Lukasz Kozielski | - James Frawley/David Jorda Sanchis - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
10.07.17 1. runda | vs. Elliot Benchetrit/Samuel Bensoussan | 7-65, 6-3 | | szczegóły meczu |